HAKKIMIZDA

Kuruluş

Gümüş Motor, 2016 yılında Uşak ilinde kurulmuş bir makine ve zirai araçlar bayii ve servis firmasıdır.

Hizmet

Thereu2019s a misguided notion that natural beauty products just donu2019t do the job as well as conventional creams and cleansers. Weu2019re making tecknology work for the world.

Bakım Ve Onarım

Thereu2019s a misguided notion that natural beauty products just donu2019t do the job as well as conventional creams and cleansers. Weu2019re making tecknology work for the world.

Meet Our Team

Kuruluşundan bu yana bölgenin önde gelen tarım makineleri, ormancılık makineleri ve zirai alet satışı ve servis hizmeti sağlayıcısı konumundadır. Firmamızın yetkili bayilikleri arasında Husqvarna, Stihl, Oleomac, Felco ve Palmera markaları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kendi markamız olan GM marka ürünler de satışa sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz kategoriler ise şunlardır: Motorlu testere Motorlu tırpan Çapa makinası Çim biçme makinası Budama makası Sulama sistemleri Jeneratör Süt sağım makinası Firmamız itibariyle ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Hem bireysel müşterilerimizin hem de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm ekipmanı satışa sunmaktayız. Aynı zamanda yaptığımız uzman servis hizmetiyle ürünlerimizin uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlamayı hedefliyoruz. Vizyonumuz Gümüş Motor vizyonu olarak, bölgenin tarım ve ormancılık sektöründeki tüm makine, ekipman ve yedek parça ihtiyaçlarının tek adresi haline gelmeyi hedeflemektedir. Bunun için müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmakta ve kaliteli ürünlerle ekonomik fiyat politikası uygulamaktayız. Aynı zamanda dijitalleşme ve teknolojiyi yakından takip ederek hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz. Önümüzdeki dönemde yapay zeka, nesnelerin interneti gibi teknolojileri iş süreçlerimize entegre ederek müşterilerimize en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Misyonumuz Gümüş Motor'un misyonu, bölgenin tarım ve ormancılık sektöründeki tüm makine ihtiyaçlarını tek elden karşılamak ve müşterilerine en üst düzeyde memnuniyet sağlamaktır. Bunun için şirket içerisinde sürekli gelişen, öğrenen ve yenilikçi bir kültür oluşturmayı, stoklarımızı sürekli taze tutmayı, ürün yelpazemizi genişletmeyi, servis hizmetlerimizi en üst seviyeye çıkarmayı ve müşteri odaklı çalışmayı hedefliyoruz. Bölgenin tarım ve ormancılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak da misyonumuzun en önemli unsurlarından biridir. Sonuç olarak Gümüş Motor, bölgenin önde gelen tarım ve ormancılık makineleri tedarikçisi olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemekte, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Frank Timberland

Frank Timberland

Maketing & Sale
Jack Lacetti

Jack Lacetti

CEO & Founder
Marry Van Oilaf

Marry Van Oilaf

CMO & Leader
Marry Van Oilaf

Marry Van Oilaf

CMO & Leader